KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433123
nr 1243 3123
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Oljemålning, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, daterad 1967 respektive 1970. Olja på duk, ca 24x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:45:49
300 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér